Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia. Zaczynamy zastanawiać się nad kupnem prezentów dla najbliższych, dla przyjaciół i znajomych. Udany prezent na gwiazdkę to radość i satysfakcja. W sklepach możemy dokonać wyboru mniej lub bardziej trafnego. Jednak jeśli chcemy zrobić prawdziwą niespodziankę – alternatywą dla wyrobów fabrycznych, produkowanych na wielką skalę jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i wykonany specjalnie na tą okazję portret. Może to być portret dziecka, osoby dorosłej, czy nawet grupowy portret całej rodziny.

Portret na święta – szczegóły oferty

Specjalnie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Państwa niezwykłą ofertę – portret na gwiazdkę w promocyjnej cenie. Portret wykonany na papierze w technice suchej pasteli w formacie A3 kosztuje w naszej pracowni 80zł, natomiast w okresie przedświątecznym i świątecznym, aż do końca roku cena ta wynosi jedyne 65zł.

Promocją objęliśmy również portrety wykonane ołówkiem i sepią na papierze w formacie A4 – dotychczasowa cena to 50zł a promocyjna cena wynosi 40zł.

Portret na gwiazdkę to ciekawy i niepowtarzalny prezent.

Portret dziecka wykonany w technice suchej pasteli

Dla szefa i kolegi czy koleżanki z pracy. Naszą  ofertę kierujemy również do przedszkoli i żłobków – każdy rodzic byłby szczęśliwy z posiadania portretu swojej pociechy. Dziecko zmienia się tak szybko, że warto zatrzymać czas chociażby na portrecie, który stanie się wieczną pamiątką dzieciństwa. Przy tej okazji należy dodać, iż portrety wykonane w technice suchej pasteli, sepii i ołówka, oprawione w passe- partout, szybę i delikatną ramkę- to ozdoba każdego pomieszczenia na długie, długie lata.

Portret wykonany w technice suchej pasteli zabezpieczamy fiksatywą, która utrwala rysunek i zapobiega rozcieraniu pigmentu.

W jaki sposób możemy zamówić portret?

Portret kobiety wykonany w technice suchej pasteli

Zamówienie portretu, jest proste i nieskomplikowane – na wskazany adres

mailowy prosimy przesłać zdjęcia ( powinny być dobrej jakości ) wraz z treścią zamówienia. Po wykonaniu portretu – zajmuje nam to około trzech do pięciu dni – przesyłamy zdjęcie wykonanej pracy do akceptacji w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek. Po zaakceptowaniu , sygnujemy i utrwalamy portret. Następnie podajemy numer konta bankowego, na które należy przelać pieniądze za portret i przesyłkę (koszt przesyłki to 15 zł), po wpłacie pieniędzy, wysyłamy wykonany portret w specjalnej tubie.

Jeśli zależy Państwu na tym, aby portret był gotowy na same święta , warto już wcześniej złożyć zamówienie, ponieważ realizujemy je w kolejności napływania na naszą pocztę. 

Portret chłopca wykonany w technice suchej pasteli

Post Navigation