Już niedługo Dzień Matki to już 26 maja! Warto przygotować się na to wyjątkowe święto. Nasza pracownia przygotowała w swojej ofercie niespodziankę na to szczególne wydarzenie – tani portret na dzień mamy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jest to praca wykonana w technice suchej pasteli, na specjalnym, wysokiej jakości papierze. Portret na dzień mamy - przykład

Portret może być – w zależności od upodobań klienta – monochromatyczny, a więc utrzymany w jednej tonacji (odcienie brązu lub szarości) lub wielokolorowy.

Cena takiego zamówienia to jedyne 60 zł plus koszt przesyłki. Każda mama ucieszy się z tak niebanalnego prezentu. Nasz pomysł na dzień matki gwarantuje , iż ten dzień zapadnie na długo w pamięci całej rodziny. Będzie go przypominał wiszący na ścianie portret na dzień matki. Wręczenie kochanej osobie portretu z jej podobizną to wyraz uczucia jakim się ją darzy oraz szacunku i wdzięczności za trudy wychowania.

Oryginalny pomysł na dzień matki

Wykonany w naszej pracowni portret na dzień mamy przesyłamy dopiero po akceptacji klienta. Mamy w zwyczaju przesyłanie drogą mailową zdjęcia gotowej pracy do akceptacji. Po otrzymaniu przelewu na konto bankowe wysyłamy gotowy portret pod wskazany adres. Radzimy podjąć decyzję o zamówieniu jak najszybciej – z doświadczenia wiemy, iż niektóre zamówienia są bardziej czasochłonne. Zdarza się również tak wiele zamówień w jednym czasie – szczególnie przy tak atrakcyjnych promocjach, że o kolejności wykonania decyduje moment złożenia zamówienia. A przecież portret na dzień matki musi być dostarczony terminowo!

Portret na dzień matki w okazyjnej cenie!

Chcemy uniknąć zbędnego pośpiechu, każda praca wymaga czasu –średnio przy portrecie pastelą w wymiarze A3 są to ok. 3-4 dni, trzeba jednak wziąć zapas na czas dostarczenia przesyłki. Tak więc zachęcamy, aby już teraz skontaktować się z nami – tani portret na dzień mamy to wyjątkowa okazja!


Format  Cena  Koszt wysyłki  Czas wykonania
 A3 60 zł  14 zł  ok. 3-6 dni

 

Post Navigation