Jak szybko mija dzieciństwo… Bezradne i delikatne niemowlę rośnie tak szybko, zmienia się z dnia na dzień, nagle staje się biegającym i wszendobylskim berbeciem, który nie wiadomo kiedy zaczyna mówić, uczyć się i dorastać.

Zdjęcia zalegające nasze szuflady to historia ich rozwoju. Zdarzają się udane, piękne fotografie, które oddają prawdziwy charakter dziecka– warto wyjąć taki egzemplarz- portret dziecka ze zdjęcia utrwali na wiele lat ulotne chwile dzieciństwa. Już zawsze będzie zdobił ścianę i przypominał minione chwile.

Portret dziecka ołówkiem pasuje do każdego wnętrza

Delikatne rysy pięknie oddaje ołówek- portret dziecka ołówkiem pasuje do każdego wnętrza. Wykonujemy również barwne portrety w technice suchej pasteli. Taki nastrojowy portret to wspaniały prezent na każdą okazję, na święta rodzinne, jak imieniny, chrzest, czy urodziny dziecka.

Portret dziecka na chrzest oraz inne okazje!

Portret dziecka wykonany w technice suchej pasteli

Portret dziecka wykonany w technice suchej pasteli

Portret dziecka na chrzest warto sprezentować rodzicom chrzestnym i dziadkom,  Pierwsza Komunia, to również taka okazja. Być może chcemy utrwalić pierwszy dzień w szkole naszej pociechy? Okazji jest mnóstwo. Aby zamówić portret dziecka ze zdjęcia wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcie- ważne, aby było dobrej jakości,  o wysokiej rozdzielczości-  zeskanować je i przesłać w załączniku wiadomości mailowej.

W mailu prosimy podać treść zamówienia i termin, na który praca ma być wykonana- szczególnie jeśli ma to być prezent na konkretną okazję. Przeciętnie wykonanie takiego portretu zajmuje nam około trzech dni, jednak przy większej ilości zamówień może to zająć więcej czasu.

Zdjęcie ukończonej pracy przesyłamy naszemu klientowi do akceptacji, wysyłamy ją po zabezpieczeniu fiksatywą. Warto już teraz zamówić u nas portret dziecka. Cena takiego portretu to 80zł, jednak z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka postanowiliśmy obniżyć ją do 60zł. Cena ta będzie obowiązywać do końca czerwca.

Portret dziecka na zamówienie – zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jest to wyjątkowa okazja aby zamówić portret w promocyjnej cenie, portret dziecka na zamówienie to ciekawy i niebanalny upominek. Można go ofiarować ukochanej cioci, czy wujkowi, każdy dziadek będzie również szczęśliwy i dumny z posiadania portretu swojego wnuka, czy wnuczki. Portret rysowany pastelami suchymi pięknie prezentuje się na ścianie w odpowiednio dobranym passe-partout, można go oprawić w ramki lub w antyramę.

Więcej naszych prac do obejrzenia w Galerii portretów :

http://www.pracowniagoya.com.pl/portrety/


Format Cena Koszt wysyłki Czas wykonania
A3 60 zł 14 zł ok. 3-6 dni

Post Navigation