Kopie obrazów ręcznie malowane – obrazy na zamówienie

Wykonujemy obrazy na zamówienie – zarówno kopie obrazów wielkich mistrzów, jak i mało znanych artystów. Wykonywaniem tego typu prac zajmujemy się od ponad 30 lat i mamy szerokie doświadczenie – wykonywaliśmy kopie obrazów na zamówienie takich malarzy jak Vincent Van Gogh, Paul Cezanne, Salvador Dali, Claude Monet i wielu innych.

Wykonujemy również olejne kopie obrazów anonimowych wykonawców, dostrzeżone na starych reprodukcjach, pocztówkach, obrazkach wyciągniętych z zakamarków podczas domowych porządków. Wśród naszych Klientów są miłośnicy malarstwa, którzy w ten sposób spełniają swoje marzenie o posiadaniu prawdziwego dzieła jakim jest obraz na płótnie na zamówienie.

Obrazy na zamówienie - Salvador Dali
Kopie wielkich mistrzów Wasilewski
Kopie na płótnie ręcznie malowane Poznań
Obrazy na zamówienie Van Gogh

Czym są kopie obrazów olejnych?

Jest to dokładne powtórzenie wykonanego wcześniej dzieła przy zastosowaniu tej samej techniki. Nie należy mylić kopii z reprodukcją, którą wykonuje się technikami drukarskimi.

Obrazy ręcznie malowane na zamówienie

Na stronie prezentujemy wybrane przykłady naszych prac. Są to obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie, które wykonaliśmy na zamówienie naszych Klientów. Prace wykonujemy z dbałością o szczegóły, a każdy obraz to dla nas nowe wyzwanie.

Czas, którego potrzebujemy do ukończenia dzieła, to w zależności od obrazu od dwóch tygodni do dwóch miesięcy. Obrazy malowane są farbami olejnymi na płótnie naciągniętym na blejtram, a wszystkie materiały jakich używamy są najwyższej jakości. Właśnie dlatego mogą mieć Państwo pewność, że końcowe dzieło będzie niepowtarzalne i zachwycać będzie przez wiele lat. Jeżeli interesują Państwa obrazy na zamówienie, zachęcamy do kontaktu!

Malarstwo Canaletto kopia
Kopid olejne ręcznie malowane na płótnie - Velazquez
Kopie wielkich mistrzów Poznań

Obrazy ręcznie malowane na zamówienie - wspaniały pomysł na prezent!

Kopie obrazów na zamówienie to idealny dodatek do każdego wnętrza. Nadają charakteru i dodają stylu. W swojej pracowni wykonywaliśmy takie obrazy na zamówienie jak „Słoneczniki” Van Gogha, jak i nastrojowe bukiety dawnych mistrzów holenderskich. Obraz olejny dużych formatów stanowi doskonałe ożywienie ściany banku, czy biura. 

Obrazy ręcznie malowane na zamówienie to także świetny pomysł na prezent firmowy – nasze kopie obrazów wielkich mistrzów zadowolą i ucieszą każdego partnera biznesowego. Ciekawym pomysłem na prezent są również portrety na zamówienie, które wykonujemy między innymi w technice suchej pasteli.

Kopie obrazów na zamówienie - cena

Fraza często wpisywana podczas poszukiwania odpowiedniej pracowni, która zajmuje się malowaniem obrazów, to: kopie obrazów na zamówienie cena – trudno wyznaczyć ogólną cenę za wykonanie kopii obrazu – jest ona zależna od stopnia trudności, dlatego ustalamy ją indywidualnie. Klient zamieszcza w mailu reprodukcję interesującego go motywu, lub link do strony, na której się on znajduje, a następnie ustalamy cenę wykonania. 

Obrazy na zamówienie - zapraszamy!

Zachęcamy do kontaktu! Oczywiście jest on niezobowiązujący do zakupu. Jeżeli chcą Państwo poznać nasze przykładowe prace, warto zobaczyć naszą internetową galerię obrazów.