Kopie obrazów na zamówienie

Wykonujemy kopie obrazów na zamówienie, są to wybrane przez naszych klientów obrazy- przeważnie obrazy olejne kopie mistrzów lub inne dzieła – często anonimowych wykonawców, dostrzeżone na starych reprodukcjach, pocztówkach, obrazkach wyciągniętych z zakamarków podczas domowych porządków. Wśród naszych klientów są miłośnicy malarstwa, którzy w ten sposób spełniają swoje marzenia o posiadaniu prawdziwego olejnego obrazu malowanego na płótnie.

Czym są kopie obrazów olejnych?

Jest to dokładne powtórzenie wykonanego wcześniej dzieła przy zastosowaniu tej samej techniki. Nie należy mylić kopii z reprodukcją, którą wykonuje się technikami drukarskimi.Obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie – informacje

Na stronie prezentujemy wybrane przykłady naszych prac, są to obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie. Nasze prace wykonujemy z dbałością o szczegóły, każdy obraz to dla nas wyzwanie, dlatego czas, którego potrzebujemy do ukończenia dzieła, to w zależności od stopnia trudności- dwa tygodnie do dwóch miesięcy.Obrazy malowane są farbami olejnymi na płótnie naciągniętym na blejtram, wszystkie materiały, jakich używamy są wysokiej jakości.

Nasze obrazy olejne ręcznie malowane to wspaniały pomysł na prezent, czy też wystrój wnętrza

Pięknie mogą wyglądać odpowiednio dobrane do wystroju wnętrza motywy. Okazale w każdym pomieszczeniu prezentują się kwiaty- mogą to być zarówno „Słoneczniki” Van Gogha, jak i nastrojowe bukiety dawnych mistrzów holenderskich. Obraz olejny dużych formatów stanowi doskonałe ożywienie ściany banku, czy biura, to także pomysł na prezent firmowy- nasze kopie obrazów wielkich mistrzów zadowolą i ucieszą każdego partnera biznesowego.

Kopie obrazów na zamówienie – cena

Fraza często wpisywana podczas poszukiwania odpowiedniej pracowni, która zajmuje się malowaniem obrazów, to: kopie obrazów na zamówienie cena – trudno wyznaczyć ogólną cenę za wykonanie kopii obrazu – jest ona zależna od stopnia trudności, dlatego ustalamy ją indywidualnie. Klient zamieszcza w mailu reprodukcję interesującego go motywu, lub link do strony, na której się on znajduje- następnie ustalamy cenę wykonania